Heathcote & Ivory Cestovní hrnek - Useful & Beautiful - Užitečný a krásný, 340ml

Kód: FG6833
Skladem (8 ks)
Znovu použitelný krásný cestovní hrnek v krásném designu je z nerezové oceli a kryje ho plastové víko, které zabrání vylití. Hrnek udrží nápoj v požadované teplotě až po dobu jedné hodiny.

Navrženo v Anglii

Objem hrnku 340ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Heathcote&Ivory, britská značka založená roku 2000, začínala jako malá rodinná firma vyrábějící jemná glycerinová mýdla a vonné svíčky. Díky svým nezaměnitelným vůním a průkopnickým ingrediencím zanedlouho přerostla v lifestylovou značku působící ve více než 35 zemí světa. Produkty této značky najdete v renomovaných obchodních domech, buticích a u specializovaných maloobchodních prodejců.

Doplňkové parametry

Kategorie: Praktické doplňky
Hmotnost: 0.5 kg
Objem: 40 ml
Původ značky: Velká Británie
Doporučená prodejní cena bez DPH: 567.27
Doporučená prodejní cena s DPH: 686

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
producer-78-heathcote-ivory-ltd Heathcote&Ivory, britská značka založená roku 2000, začínala jako malá rodinná firma vyrábějící jemná glycerinová mýdla a vonné svíčky. Díky svým nezaměnitelným vůním a průkopnickým ingrediencím zanedlouho přerostla v lifestylovou značku působící ve více než 35 zemí světa. Produkty této značky najdete v renomovaných obchodních domech, buticích a u specializovaných maloobchodních prodejců.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz