Sada zápisníků velikosti A5 - Useful & Beautiful-Užitečný a krásný, 3ks

Kód: FG6851
Skladem (9 ks)
Heathcote & Ivory

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mějte své poznámky vždy při ruce s elegatní sadou zápisníků ve formátu A5. Každý z nich obsahuje 80 linkovaných stránek z papíru certifikovaného Radou pro správu lesa, která hlídá šetrné a sociálně prospěšné obhospodařování lesů na Zemi.

Navrženo v Anglii

Obsahuje:
3x Zápisník o velikosti A5
Heathcote&Ivory, britská značka založená roku 2000, začínala jako malá rodinná firma vyrábějící jemná glycerinová mýdla a vonné svíčky. Díky svým nezaměnitelným vůním a průkopnickým ingrediencím zanedlouho přerostla v lifestylovou značku působící ve více než 35 zemí světa. Produkty této značky najdete v renomovaných obchodních domech, buticích a u specializovaných maloobchodních prodejců.

Doplňkové parametry

Kategorie: Praktické doplňky
Hmotnost: 0.5 kg
Původ značky: Velká Británie
Doporučená prodejní cena bez DPH: 309.42
Doporučená prodejní cena s DPH: 374

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
producer-78-heathcote-ivory-ltd Heathcote&Ivory, britská značka založená roku 2000, začínala jako malá rodinná firma vyrábějící jemná glycerinová mýdla a vonné svíčky. Díky svým nezaměnitelným vůním a průkopnickým ingrediencím zanedlouho přerostla v lifestylovou značku působící ve více než 35 zemí světa. Produkty této značky najdete v renomovaných obchodních domech, buticích a u specializovaných maloobchodních prodejců.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz