DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ! Vážený zákazníku, přesunuli jsme velkoobchodní e-shop na nové technické řešení. Pokud se chcete přihlásit to Vašeho účtu, je nutné zažádat o reset hesla k e-mailové adrese, kterou jste doposud pro přihlášení využívali.

O nás

flek

Pokud jste se dostali na tuto stránku, jistě vás zajímá, kdo jsme a jaká byla naše cesta a my bychom se o to s vámi moc rádi podělili.

Za značkou Fragonito se nic neskrývá. Naopak, jsme otevření světu a snažíme se ho otevřít i vám. Zaměřujeme se na exkluzivní import kosmetiky, která by u nás jinak nebyla k dostání. Snažíme se vám poskytnout větší výběr a více možností na trhu tak, abyste si chvilku pro sebe užili co možná nejlépe. Objednat si od nás můžete ať už jste koncový zákazník, řetězec či chcete doplnit sortiment vašeho kouzelného obchůdku o něco nového a neotřelého. Nenabízíme vám žádného zajíce v pytli – v našem sortimentu naleznete jen solidní značky, které uznávají tradici a zároveň dokážou udržet krok s trendy. Neřadíme se sami mezi žádné korporátní aspiranty, jsme sehraný tým mladých lidí a snažíme se naši energii a náboj přenést do všeho, co děláme. Jako jeden z důkazů, že se nám to daří, nám je stabilní meziroční nárůst 25 %. Stále se snažíme zlepšovat a rozhodně neusínáme na vavřínech. Pravidelně přidáváme nové produkty od našich stálých, zaběhlých značek, ale také dojednáváme nové spolupráce

Nenesli jsme vždy stejné jméno. Když se společně vrátíme v čase až na samý počátek, píše se rok 2005 a my, manželé Melicharovi, se poprvé setkáváme s andílky Willow Tree přímo v USA během návštěvy přátel. Zjištění, že u nás se tyto rozkošné figurky a sošky nedají koupit, nás vede rovnou k touze ukázat a přiblížit je lidem v České republice. Po dojednání podmínek se tedy stáváme oficiálními distributory americké firmy DEMDACO pro Českou a Slovenskou republiku, přes kterou máme sošky a andílky nakupovat a dostat sem k nám. Vytváříme tým a jdeme do práce.

Ihned jsme se vydali na cestu po těch nejlepších kamenných prodejnách a nabídli novinku, která může dále dělat radost. Postupem času jsme k andílkům začali přidávat další produkty, které nás očarovaly obdobně, jako Willow Tree, a začali jsme se porozhlížet také ve světě kosmetiky. Nejdříve voňavá levandule a mýdla z Provence, přírodní éterické oleje a úžasné svíčky Village Candle a DW Home z Ameriky. Vše poté nabralo rychlý spád a začali jsme dovážet to nejlepší i z Portugalska, Velké Británie, Austrálie a dalších světových zemí.

Po čase jsme se rozhodli, že je třeba upřesnit a osamostatnit naši identitu. Zde vznikl název Fragonito, který se okamžitě ujal a dostal do povědomí a srdcí nás i našeho blízkého okolí a stálých zákazníků.


 

Abyste také věděli, kdo tu za vším stojí, představujeme vám tým Fragonito.

Majitelé firmy

Kateřina a Petr Melicharovi

Katka společně s manželem Petrem stojí v první linii projektu Fragonito, který díky nim dospěl až do nynější podoby. Denně jsou tu s námi a snaží se podílet a pomáhat všude, kde je třeba. Zároveň na jejich bedrech leží velké objednávky, jednání s novými či stálými partnery a vlastně tak trochu úplně všechno, co dělá Fragonito právě takovým, jaké ho máme rádi.

67


Obchod a prodej

Jitka

Pokud zavoláte do Fragonita jako velkoobchodní zákazník, uslyšíte milý a příjemný hlas právě naší Jíti. Stará se o fakturace, obchod, reklamace a veškerou péči právě pro velkoobchodní zákazníky.

Jan R.

Honza má na starosti naše obchodní zastoupení. Můžete ho potkat v terénu, kdy vám nabídne a osobně připraví vámi objednané produkty.


Logistika

Verča P.

Verča má na starosti logistiku a komunikaci s dodavatelem a přepravními společnostmi.


Produkt/podpora marketingu

Marťa V.

Martina se stará o podporu marketingové agentury a zajištění informací o produktech, jejich zařazení na e-shop a dárečky pro vás.


Péče o klíčové zákazníky

Ivana

Ivana má na starosti klíčové zákazníky a veškerou péči o ně. Jedná se nejen o obchodní kontakt, představení novinek a aktualizace portfolii. S velkým nadšením dělá možné i nemožné pro co největší spokojenost našich zákazníků.


Zákaznický servis

Denisa

S Denčou už jste určitě byli v kontaktu, pokud jste měli dotazy na našem e-shopu. Stará se totiž o to, aby veškeré vaše dotazy na chatu či ve zprávách nezůstaly bez odpovědi.


Backoffice

Verča H.

Verča má na starosti backoffice – stará se o přípravu administrativních podkladů pro externí účetní a mimořádné transakce jako třeba reklamace velkoobchodních zákazníků a listing nových produktů pro klíčové zákazníky. Kromě toho se taky stará o objednávky a potřeby nás všech.


Sklad

Zdenička

Zdenča je vedoucí skladu a zajišťuje, aby vše běželo jako po másle. V každodenním časovém presu dává pozor na došlé objednávky a spolu s týmem je vychystává, balí a připravuje k zaslání až k vám.

Katka

Katka je zástupkyní Zdeničky, zastane rozhodovací funkci naprosto skvěle a se Zdeničkou a dalšími členy skladu jsou skvěle sehraní.

Soňa

Soňa se podílí na přípravě produktů – zařazení, vychystání, zabalení a odeslání.

Marťa

Marťa se podílí na přípravě produktů – zařazení, vychystání, zabalení a odeslání.

Lukáš

Luke je naše růže mezi trním a občas nemáme na vybranou a musíme ho využívat na těžší práce. O to cennějším členem týmu však je. Mimo to ho občas otravujeme s otázkami a problémy ze světa IT, na které nestačíme.

Lucie

Lucka se stala součástí týmu ve skladu během dubna tohoto roku, takže má ještě čas na to se plně rozkoukat, nicméně nastoupila úspěšně do pořádně rozjetého vlaku a pomáhá, kde se dá.

Jana

Jana je náš nejčerstvější přírůstek v týmu a přidala se mezi naši rodinu jako pracovnice skladu.

Musíme taktéž zmínit naši příležitostnou výpomoc – tedy brigádníky, kteří nám vždy vytrhnou pomyslný „trn z paty“, když je toho na nás moc:

Vojta, Tonda, Marta, Jakub, Mara


Máte-li zájem prodávat naše produkty ve svém obchůdku, kontaktuje Jitku z našeho obchodního oddělení. Rádi s vámi projednáme možnosti společné spolupráce.

Pokud máte jakýkoliv jiný dotaz či nabídku ohledně spolupráce, ozvěte se markeťačce/produkťačce Martině.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.