Zápisník v koženkových deskách A4 - Useful & Beautiful-Užitečný a krásný

Kód: FG6852
Skladem (12 ks)
Heathcote & Ivory

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krásný koženkový obal se zápisníkem ve formátu A4. Zápisník obsahuje 100 linkovaných stránek z papíru certifikovaným Radou pro správu lesa, která hlídá šetrné a sociálně prospěšné obhospodařování lesů na Zemi. Koženkový obal pohodlně padne na jakýkoliv jiný zápisník formátu A4.

Navrženo v Anglii

Obsahuje:
Zápisník o formátu A4 se 100 linkovanými stránkami
Koženkový obal na zápisník A4
Heathcote&Ivory, britská značka založená roku 2000, začínala jako malá rodinná firma vyrábějící jemná glycerinová mýdla a vonné svíčky. Díky svým nezaměnitelným vůním a průkopnickým ingrediencím zanedlouho přerostla v lifestylovou značku působící ve více než 35 zemí světa. Produkty této značky najdete v renomovaných obchodních domech, buticích a u specializovaných maloobchodních prodejců.

Doplňkové parametry

Kategorie: Praktické doplňky
Hmotnost: 0.5 kg
Původ značky: Velká Británie
Doporučená prodejní cena bez DPH: 631.91
Doporučená prodejní cena s DPH: 765

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
producer-78-heathcote-ivory-ltd Heathcote&Ivory, britská značka založená roku 2000, začínala jako malá rodinná firma vyrábějící jemná glycerinová mýdla a vonné svíčky. Díky svým nezaměnitelným vůním a průkopnickým ingrediencím zanedlouho přerostla v lifestylovou značku působící ve více než 35 zemí světa. Produkty této značky najdete v renomovaných obchodních domech, buticích a u specializovaných maloobchodních prodejců.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz