Měna
CZK
Jazyk
Čeština
Registrace

William Morris Strawberry Thief, Sada péče o ruce v taštičce, 2 ks Heathcote & Ivory

Dostupnost Skladem (17 ks)
Kód: FG2449
William Morris Strawberry Thief, Sada péče o ruce v taštičce, 2 ks Heathcote & Ivory

Sada krémů na ruce s lákavou vůní pačuli a červeného ovoce s hřejivým nádechem kardamomu. Vyživují, hydratují pokožku a zanechávají ochrannou bariéru. V pestré dárkové taštičce se vzorem od Williama Morrise.

Objem 2x30ml


Krémy na ruce v designové taštičce s bohatým přírodním složením hydratují a chrání pokožku. Ideálně se vejdou do kabelky.

Vlastnosti:
• Hydratuje
• Vyživuje
• Chrání pokožku
• Ideální velikost do kabelky

Složení.
Extrakt z jahodových semínek - chrání pokožku
Vitamín E - vyživuje a obnovuje
Kakaové a bambucké máslo - vyživují a hydratují pokožku
Jojobový a makadamiový olej - vyživují a hydratují pokožku

Použití:
Naneste na čisté ruce. Vmasírujte, dokud se nevstřebá.

Neužívejte vnitřně. Vyhněte se kontaktu s očima. Při jakýchkoliv známkách podráždění přestaňte používat.

Veganské a Cruelty free
Navrženo v Anglii

Doplňkové parametry

Kategorie: Heathcote & Ivory
EAN: 5015632095664
Vůně: Červené bobule
Složení: Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, Caprylic /Capric Triglyceride, Ceteareth-6, Ceteareth-25, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Glycerin, Parfum (Fragrance), Phenoxyethanol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Chlorphenesin, Allantoin, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Disodium EDTA, Butylene Glycol, Fragaria Ananassa (Strawberry) Seed Extract, Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil, Citrus Sinensis (Sweet Orange) Peel Oil Expressed, Elettaria Cardamomum (Cardamom) Seed Oil, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol, Limonene

O značce

Heathcote & Ivory

Heathcote & Ivory je britská rodinná společnost založená v Londýně v roce 2000 Denisem Aaronsonem. Za více než 20 let si vybudovala renomé specialisty na designově propracovanou kosmetiku, wellness produkty a dárkové kolekce, ve kterých se spojuje vůně, péče a typický britský smysl pro kreativitu. Velkou předností značky je právě dárkový sortiment a výrazný obalový design. Kolekce zahrnují péči o ruce a tělo, koupelové produkty, kosmetické taštičky, bytové vůně i nápadité dárkové sety – od drobných pozorností až po výraznější dárky.

Heathcote & Ivory je známá také spoluprací s ikonickými britskými jmény. Vytváří kolekce například pro William Morris At Home a Cath Kidston, přičemž jejich charakteristické vzory a vizuální identitu převádí do současného světa kosmetiky a dárků. Díky tomu jsou jednotlivé řady snadno rozpoznatelné a atraktivní.

Více o značceWilliam MorrisDárkové sady
hethcote_brand
 

Podobné produkty