Měna
CZK
Jazyk
Čeština
Registrace

Black Juniper parfém 15 ml L'Erbolario

Značka: L'Erbolario
  • Cestovní balení pánského parfému s černým jalovcem
Dostupnost Skladem (19 ks)
Kód: 066.033
Black Juniper parfém 15 ml L'Erbolario
Značka: L'Erbolario
46508 black juniper parfem 15 ml
Novinka

L'Erbolario Black Juniper – parfémovaná voda 15 ml

L'Erbolario Black Juniper je energická pánská parfémovaná voda s dřevitým a aromatickým charakterem, nyní i v praktickém 15ml formátu ideálním na cesty, do tašky nebo pro první seznámení s vůní. Elegantní kompozice propojuje svěží citrusové akordy s jalovcem, kořením a hřejivými dřevitými tóny.

Charakteristická vůně Black Juniper kombinuje tóny jalovcových bobulí, hořkého pomeranče, elemi, cedrového dřeva a sumaterského benzoinu. Výsledkem je moderní a sebevědomá pánská vůně vhodná pro každodenní nošení i večerní příležitosti.

Charakteristika vůně

Pro něj — aromatická, dřevitá. Tóny: jalovec, pomerančová kůr, elemi, cedrové dřevo a benzoin ze Sumatry.

Vlastnosti

  • pánský parfém ve větším 100 ml flakonu
  • patří do pánské řady Black Juniper — vrstvení se sprchovým šamponem 2v1 nebo deodorantem ze stejné řady prodlouží vůni
  • bez testování na zvířatech (partner LAV od 1978)
  • bez mikroplastů (per L'Erbolario brand policy)

Použití

Aplikujte 1–2 střiky na pulzní body, například na zápěstí a krk. Nechte vůni několik minut přirozeně rozvinout, aby naplno vynikl její dřevitý a aromatický charakter. Pro intenzivnější a dlouhotrvající vůni kombinujte se sprchovým šamponem 2v1 a deodorantem z kolekce Black Juniper.

Upozornění

  • Jen pro vnější použití.
  • Vyhněte se kontaktu s očima; při zasažení vypláchněte vodou.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Skladujte při pokojové teplotě, mimo přímé sluneční záření a zdroje tepla.

Doplňující informace

Black Juniper (italsky Ginepro Nero) je výrazná pánská kolekce L'Erbolario postavená na aromatických tónech černého jalovce, sezamu a černého kmínu. Kolekce zahrnuje parfémové vody (50 ml, 100 ml, 15 ml miniatura), sprchový šampon 2v1, parfémované mýdlo, tělový krém, pěnu na holení, vodu po holení i interiérové vůně pro dokonale sladěný pečující a vonný rituál.

L'Erbolario je italská rodinná firma z Lodi v Lombardii, založená v roce 1978. Vlastní byliny pěstuje na 20hektarové zahradě, ve vlastní laboratoři produkuje více než 400 rostlinných extraktů a od roku 2021 funguje jako Benefit Corporation.

Doplňkové parametry

Kategorie: Parfémované vody
Hmotnost: 0.02 kg
EAN: 8022328109397
Barva: Modrá
Objem: 15 ml, 5 ml
Původ značky: Itálie
Typ: parfémy
Určení: Pánské
Vůně: Svěží, čistá
stáhnout (1) Firma L'Erbolario bylo založena v Lodi v roce 1978 jako malý krámek s vlastnoručně vypěstovanými bylinkami, nicméně zakladatelé značky l´Erbolario, Franco Bergamaschi a jeho manželka Daniela Villa měli již od dětství sen pracovat s léčivými rostlinami a každou volnou chvilku trávili hledáním divoce rostoucích rostlin.

Podobné produkty